Aktualności
 
Formuła 1 nie zmienia linii lotniczych
 
14. maja 2018, 11:27
źródło: Formula 1
 
Seria wyścigowa Formuła 1 będzie nadal wspierana przez potentata w branży lotniczej, czyli Emirates.

Nowe i rozszerzone partnerstwo potrwa do końca 2022 roku. Przewoźnik, który od 2013 roku jest światowym partnerem F1, w ramach nowej umowy skorzysta z rozszerzonej promocji marki i aktywizacji konsumentów w ponad piętnastu wyścigach.

Kontrakt wszedł w życie na początku sezonu F1 2018 w Melbourne w Australii, ale został oficjalnie ogłoszony dopiero teraz. Emirates było sponsorem tytularnym Grand Prix Hiszpanii w Barcelonie i odegra tę samą rolę w Grand Prix Niemiec na torze Hockenheim. To wydarzenie odbędzie się od 20 do 22 lipca.

Emirates otrzyma szerokie możliwości promocyjne przy torach wyścigowych, w strefie dla gości w Paddock Club oraz możliwości zaangażowania fanów w F1 Fan Zones i F1 Fan Festivals przy okazji wybranych wydarzeń.

Będzie również obecna na Supercar Hot Laps w ośmiu wyścigach. Skorzysta też na widoczności w cyfrowych mediach F1. Linie lotnicze zapewnią również swoim członkom programu Skywards możliwość wykorzystania swoich mil do licytowania ekskluzywnych doświadczeń podczas wyścigów F1. 
 


Słowa kluczowe: formula1 | f1 | emirates | motosport | sponsor
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz
 
 
© 2010-2019 SPORTMARKETING.PL. All rights reserved.