Aktualności
 
UFC przedłuża współpracę z IMMAF
 
13. maja 2018, 10:22
źródło: MMAbiznes.pl
 
Organizacja UFC ogłosiła przedłużenie współpracy z International Mixed Martial Arts Federation.

Partnerstwo, którego celem jest współprac w zakresie reguł, polityki antydopingowej i rozwoju MMA będzie więc kontynuowana w kolejnym roku.

Dyrektor do spraw operacyjnych w UFC, Ike Lawrence Epstein jest zadowolony z przedłużenia umowy.

– Jesteśmy podekscytowani możliwością kontynuowania tego partnerstwa, IMMAF wykonuje bowiem wspaniałą pracę w zakresie amatorskiego MMA i ujednolicenia standardów działania w tym sporcie. Jesteśmy dumni, że możemy wspierać ten projekt - przyznał Epstein.

Od czasu powstania IMMAF w roku 2012 zgromadzono pod jej skrzydłami siedemdziesiąt organizacji członkowskich reprezentujących różne kraje na świecie.

Organizacja UFC natomiast od samego początku wspierała rozwój International Mixed Martial Arts Federation. Oficjalne rozpoczęcie współpracy pomiędzy organizacjami nastąpiło w roku 2015 i miało ono na celu wzrost bezpieczeństwa, czystości i rozwoju mieszanych sztuk walki na poziomie amatorskim. Po przejęciu UFC przez nowych właścicieli nie było pewne, czy współpraca między organizacjami będzie dalej trwała, jednak szybko ogłoszono dalsze wsparcie dla projektu jakim jest IMMAF, a dziś potwierdzono jego kontynuację. 
 


Słowa kluczowe: ufc | immaf | mma | sportywalki | zarzadzanie
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz
 
 
© 2010-2019 SPORTMARKETING.PL. All rights reserved.