Aktualności
 
Unia Leszno z własną kartą płatniczą
 
13. kwietnia 2018, 10:35
źródło: Unia Leszno
 
Fogo Unia Leszno, klub występujący w PGE Ekstralidze, poszła śladami Lecha Poznań oraz PGE Skry Bełchatów.

Otóż kibice tej żużlowej drużyny będą mogli nabyć karty płatnicze w barwach klubowych. Jest to efekt współpracy klubu z Bankami Spółdzielczymi SGB.

- Unia Leszno jest obecnie najbardziej utytułowanym polskim klubem żużlowym. W związku z tym postanowiliśmy stworzyć coś wyjątkowego dla wszystkich jego kibiców. Karta Mastercard-Unia jest produktem szytym na miarę, przeznaczonym dla osób, które w szczególny sposób chcą identyfikować się z klubem. Dzięki nawiązanej współpracy, kibice i sympatycy klubu będą mogli nosić barwy Unii nie tylko w sercu, ale i w portfelu. – mówi Przemysław Szpurka, dyrektor sieci sprzedaży Banku Spółdzielczego we Wschowie, który jest inicjatorem projektu. Natomiast pozostałe Banki Spółdzielcze, które przystąpią do projektu, również będą mogły wydawać karty.

- Cieszymy się, z wdrożenia kolejnego innowacyjnego produktu, który łączy funkcje lojalnościowe z płatniczymi a jednocześnie jest dostępny dla klientów mobilnie poprzez aplikację. Korzystając z lokalnej relacji biznesowej Banku Spółdzielczego we Wschowie z klubem Unia Leszno, stworzyliśmy wspólnie wyjątkowy produkt z którego będą mogli korzystać również klienci innych Banków Spółdzielczych SGB – mówi z kolei Robert Tórz, dyrektor departamentu bankowości internetowej, mobilnej oraz kart, SGB-Bank S.A.

Karty będą miały także funkcję lojalnościową. Na kibiców czekają między innymi zniżki na zakupy w sklepie klubowym.

- To wspaniała inicjatywa, która pozwoli wszystkim kibicom Unii Leszno na co dzień identyfikować się z klubem podczas dokonywania wszystkich operacji kartowych. Przy każdorazowej płatności biało-niebieskie barwy staną się znakiem rozpoznawczym prawdziwego fana naszej mistrzowskiej drużyny – powiedział Piotr Rusiecki, prezes zarządu Unia Leszno Sportowa S.A. 
 


Słowa kluczowe: unialeszno | sgb | ekstraliga | zuzel | partner | kibice
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz
 
 
© 2010-2019 SPORTMARKETING.PL. All rights reserved.