Aktualności
 
Wizz Air wspiera maraton w Polsce
 
12. kwietnia 2018, 09:23
źródło: Dziennik Zachodni
 
Wizz Air, największa niskokosztowa linia lotnicza w Europie Środkowo-Wschodniej, od lat angażuje się we wspieranie maratonów.

W końcu przyszedł czas na Polskę. Przewoźnik będzie sponsorem tytularnym nowego wydarzenia. Chodzi 1st Wizz Air Katowice Half Marathon, który wystartuje 10 czerwca.

- Z ogromną radością ogłaszamy kolejne biegowe wydarzenie Wizz. Objęcie sponsoringiem tytularnym 1st Wizz Air Katowice Half Marathon po raz kolejny podkreśla zaangażowanie Wizz Air zarówno w propagowanie zdrowego trybu życia, jak również w działalność linii na Śląsku. Jesteśmy przekonani, że ten wyjątkowy bieg zyska popularność wśród najbardziej doświadczonych biegaczy oraz tych, którzy dopiero zaczynają przygodę z bieganiem - powiedziała Zsuzsa Poos, dyrektorka marketingu w Wizz Air.

Co ciekawe, zawody będą się odbywać na kilku dystansach, które będą dostosowane do poziomu zaawansowania i wieku biegaczy. Innymi słowy, prócz półmaratonu będą także biegi na 5 i 10 kilometrów. Pojawią się także biegi dla dzieci oraz nordic walking.

Jak wspomnieliśmy na wstępie, przewoźnik jest już sponsorem tytularnym kilku innych wydarzeń biegowych w Europie: Wizz Air Budapest Half Marathon, Wizz Air Debrecen Airport Run, Wizz Air Kyiv City Marathon, Wizz Air Cluj-Napoca Marathon, Wizz Air Sofia Marathon i Wizz Air Skopje Marathon.  
 


Słowa kluczowe: katowicehalfmarathon | wizzair | biegi | sponsor | polska
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz
 
 
© 2010-2019 SPORTMARKETING.PL. All rights reserved.