Aktualności
 
Ekstraliga z firmą kurierską
 
11. kwietnia 2018, 18:32
źródło: informacja prasowa
 
PGE Ekstraliga, tuż po starcie nowego sezonu, zyskała wsparcie nowego partnera. Została nim firma kurierska.

Kontrakt zawarto z GLS Poland. Na jego mocy firma będzie posługiwać się tytułem „Oficjalnego Partnera PGE Ekstraligi”.

Umowa została parafowana na okres dwóch sezonów: 2018 i 2019. Innymi słowy, GLS dobrze się czuje z żużlem. Wszakże kilka tygodni temu przedłużono kooperację z Żużlową Reprezentacją Polski.

- Frekwencja na stadionach, poziom sportowy meczów, a także obecność wszystkich najlepszych zawodników w PGE Ekstralidze, świadczą jednoznacznie, że jest to od lat najlepsza żużlowa liga świata – mówi Wojciech Stępniewski, prezes zarządu Ekstraligi Żużlowej sp. z o.o. – Sukces PGE Ekstraligi to konsekwencja ciężkiej pracy zawodników i szkoleniowców, ale też dobrze funkcjonującego systemu wsparcia finansowego, Cieszymy się, że GLS Poland dołącza do grona partnerów PGE Ekstraligi. To dla nas bardzo wartościowa pomoc.

- Zawodników tej klasy należy wspierać w każdy możliwy sposób – mówi Tomasz Kroll, dyrektor zarządzający GLS Poland – Profesjonalny sport wymaga nakładów finansowych, a żużel to nasza wizytówka na arenie międzynarodowej. Jesteśmy dumni, że obok tytułu sponsora generalnego Żużlowej Reprezentacji Polski zostaliśmy również „Oficjalnym Partnerem PGE Ekstraligi”. Wspieranie najlepszej żużlowej ligi świata to dla nas zaszczyt.

W ramach dwuletniej umowy GLS Poland ma prawo do posługiwania się tytułem „Oficjalnego Partnera PGE Ekstraligi”, „Oficjalnego Partnera PGE Indywidualne Międzynarodowe Mistrzostwa Ekstraligi” oraz „Oficjalnego Partnera Gali PGE Ekstraligi”.

Logotyp firmy kurierskiej będzie obecny w grafice TV meczów PGE Ekstraligi w nSport+. Podczas PGE IMME w Gdańsku logo GLS będzie eksponowane na banerach reklamowych i ekranach ledowych, na ściankach podczas konferencji prasowych, jak również w programie zawodów i w grafice TV podczas transmisji zawodów PGE IMME w nSport+.

GLS Poland to również oficjalny partner Gali PGE Ekstraligi 2018, która odbędzie się w październiku tego roku w Warszawie i będzie oficjalnym podsumowaniem sezonu w rozgrywkach. 
 


Słowa kluczowe: ekstraliga | gls | zuzel | partner | polska
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz
 
 
© 2010-2019 SPORTMARKETING.PL. All rights reserved.