Aktualności
 
Legia może liczyć na wsparcie
 
9. marca 2018, 17:16
źródło: Legia Warszawa
 
Sekcja rugby Legii Warszawa pozyskała nowego partnera. Została nim firma All Promote.

Jest to przedsiębiorstwo realizujące spersonalizowane kampanie outodoorowe. Legię będzie wspierać w nowym sezonie 1. ligi.

Klub z kolei zadba o promocję partnera na koszulkach meczowych i w swoich własnych mediach.

- Zależy nam, by ta współpraca odbywała się na zasadach partnerskich. Zyskaliśmy solidnego sponsora, innowacyjną firmę w branży przenośnych nośników reklamowych. My z kolei, jako sekcja Legii korzystająca z bogatych tradycji klubu i doświadczenia w budowaniu społeczności w wielu dyscyplinach, zobowiązujemy się do wspierania naszego partnera w mediach elektronicznych, co jest pierwszą tego typu współpracą w tym sporcie - mówi Marcin Stolarz, prezes sekcji.

- Rugby to wspaniały sport, ale jeszcze mocno niedoceniany w naszym kraju. Legia jest marką o ogromnym zasięgu i tradycjach. Wierzę, że razem wypromujemy tę dyscyplinę w Polsce. Wartości, jakie wyznają rugbyści, gwarantują nam pozytywny odbiór działań w całej kraju. To był decydujący argument za nawiązaniem współpracy z sekcją rugby Legii - dodał Marcin Czubak, CEO All Promote Przenośne Nośniki Reklamowe Silverboard. 
 


Słowa kluczowe: legiarugby | allpromote | rugby | 1ligarugby | partner | polska
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz
 
 
© 2010-2018 SPORTMARKETING.PL. All rights reserved.