Aktualności
 
ŁKS z nowym sponsorem głównym
 
9. marca 2018, 16:55
źródło: ŁKS Łódź
 
ŁKS Łódź, który występuje w piłkarskiej 2. lidze poszerzył zakres współpracy z jednym z dotychczasowych partnerów.

Na mocy zawartego kontraktu firma bukmacherska forBET będzie sponsorem głównym łodzian.

Współpraca z marką rozpoczęła się we wrześniu 2016 roku, ale dopiero teraz weszła na najwyższy poziom.

Dzięki umowie logo firmy będzie widniało na centralnym miejscu koszulek meczowych. Co więcej, są to trykoty specjalnie przygotowane z okazji obchodów 110. lecia powstania klubu.

Przedstawiciele zakładów bukmacherskich zostali również właścicielami jednego ze skyboxów, który zostanie przeznaczony do ich wyłącznej dyspozycji.

Partnerstwo zostanie również poszerzone w zakresie planowanych i organizowanych eventów, a także udostępniania strefy FanZone.

- Od początku nasza współpraca z ŁKS-em układała się bardzo dobrze na wielu płaszczyznach. Doceniamy szybki rozwój klubu i głęboko wierzymy w to, że tegoroczny sezon zakończy się awansem na zaplecze LOTTO Ekstraklasy. Miejsce klubu o tak bogatej tradycji i historii bezsprzecznie jest w najwyższej klasie rozrywkowej. Widząc w jakim tempie klub się rozwija, podjęliśmy decyzję o rozszerzeniu naszej współpracy. Od teraz logotyp forBET będzie widoczny na przodzie koszulek ŁKS, a mogę również dodać, że z pewnością przygotujemy wiele ciekawych atrakcji także dla kibiców – powiedział Adrian Heluszka, przedstawiciel firmy.

Warto dodać, że firma jest także między innymi sponsorem głównym WKS Śląska Wrocław. 
 


Słowa kluczowe: lks | forbet | 2liga | pilkanozna | sponsor | polska | bukmacher
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz
 
 
© 2010-2018 SPORTMARKETING.PL. All rights reserved.