Aktualności
 
Sponsor zostaje na strojach GKS
 
8. lutego 2018, 18:26
źródło: GKS Katowice
 
GKS Katowice poinformował, iż będzie dalej wspierany przez firmę Fuchs Oil Corporation. Jej logo pozostanie na strojach piłkarzy pierwszoligowca.

Czołowy niezależny producent środków smarnych pozostanie sponsorem premium katowiczan. Tym samym ekspozycja logo będzie widoczne na koszulkach piłkarzy pierwszego zespołu.

- Cieszymy się na dalszą współpracę z GieKSą. Jesteśmy przekonani, że będzie to kolejny rok pełen zarówno sportowych emocji, jak i biznesowych korzyści dla obu stron. Dzięki współpracy z klubem nasza marka jest bardziej widoczna i przede wszystkim kojarzona pozytywnie – z emocjami, ze sportem, ze szkoleniem przyszłych piłkarzy… To wszystko pomaga nam wpisywać się mocniej w nasz region, budować pozytywne relacje z kibicami, propagować ten sport, wzmacniając jednocześnie wizerunek Fuchs. Z całych sił kibicujemy GieKSie w staraniach do wejścia do Ekstraklasy – podkreśla Mirosław Knyć, dyrektor ds. handlowych firmy.

- Bardzo cieszymy się z tego, że nasza współpraca z tak dużą marką jak Fuchs doskonale się układa. Kolejne przedłużenie naszych umów jest tego najlepszym dowodem. To także dowód na to, że to kilkuletnie już - wzorowe wręcz partnerstwo biznesowe - przynosi wymierne korzyści dla obydwu stron, co jest przecież istotą sprawy - podkreśla Bartosz Malaka, kierownik działu sprzedaży GKS.

Umowa będzie ważna przez kolejne dwanaście miesięcy. 
 


Słowa kluczowe: gkskatowice | fuchs | 1liga | pilkanozna | sponsor | polska
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz
 
 
© 2010-2019 SPORTMARKETING.PL. All rights reserved.