Aktualności
 
Port Lotniczy Gdańsk dalej z siatkówką
 
8. lutego 2018, 17:28
źródło: Trefl Gdańsk
 
Port Lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy na mocy nowej umowy będzie dalej sponsorem Trefla Gdańsk, klubu występującego w PlusLidze.
Współpraca między stronami trwa niemal od początku istnienia klubu, a nieprzerwanie od 2007 roku Port Lotniczy tytułowany jest mianem „Sponsora Złotego”.

Logo Portu jest widoczne w trakcie meczów gdańskich siatkarzy m.in. na parkiecie i strojach zawodników, a od 2011 roku publiczność w hali zabawia Mewa, maskotka lotniska. Nową umowę sponsorską podpisano 7 lutego, w przerwie meczu Trefla Gdańsk z Jastrzębskim Węglem.

- Bardzo się cieszymy, że nasza owocna współpraca z Treflem Gdańsk, która zaczęła się jeszcze przed awansem zespołu do PlusLigi, będzie kontynuowana. Nie moglibyśmy sobie też wymarzyć lepszego początku dla nowego rozdziału naszej dalszej wspólnej drogi – zdobycie przez „gdańskie lwy” Pucharu Polski to świetne otwarcie 2018 roku. Jestem przekonany, że przed nami jeszcze wiele emocjonujących chwil i pięknych triumfów – powiedział Tomasz Kloskowski, prezes zarządu Portu Lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy.

Efekty współpracy Trefla Gdańsk z Portem Lotniczym można zobaczyć nie tylko w Ergo Arenie, ale też w hali odlotów gdańskiego lotniska, gdzie przyjemnej podróży życzy wszystkim pasażerom kapitan zdobywców Pucharu Polski, Mateusz Mika, w towarzystwie koszykarza Trefla Sopot, Filipa Dylewicza. W trakcie wieloletniej współpracy organizowano też wiele nietypowych inicjatyw – na przykład lotniskowa maskotka Mewa przed jednym z ważnych starć wspierała Damiana Schulza, którego ksywka brzmi „Bocian”. W najbliższych miesiącach odbędzie się też m.in. wspólny trening siatkarzy oraz drużyny Portu Lotniczego. 
 


 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz
 
 
© 2010-2019 SPORTMARKETING.PL. All rights reserved.