Aktualności
 
Arka z dwoma kolejnymi umowami
 
12. stycznia 2018, 17:43
źródło: Arka Gdynia
 
Arka Gdynia występująca w LOTTO Ekstraklasie poinformowała o przedłużeniu dwóch ważnych umów.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentować
Przede wszystkim partnerem strategicznym klubu będzie nadal Miasto Gdynia. Umowa ma obowiązywać do końca trwającego sezonu.

- Cieszę się, że Miasto Gdynia po raz kolejny nam zaufało. Arka to nie tylko klub piłkarski, ale także lokalna wartość społeczna wychodząca poza sportowe ramy. Z dumą reprezentujemy Gdynię, a zeszłoroczne, historyczne wyniki spowodowały, że w 2017 roku wartość ekspozycji Gdyni w kontekście Ekstraklasy, była najwyższa ze wszystkich miast reprezentowanych w rozgrywkach - powiedział o kontrakcie Wojciech Pertkiewicz, prezes klubu.

Gdynianie poinformowali też o parafowaniu nowego kontraktu z LV Bet Zakłady Bukmacherskie. Umowa została zawarta do końca bieżącego sezonu. Ekspozycja firmy nadal będzie widoczny na bandach LED, materiałach brandingowych na stadionie przy ulicy Olimpijskiej, stronie internetowej klubu oraz w mediach społecznościowych jako „Oficjalny Sponsor Arki Gdynia”.

- Jesteśmy zadowoleni z przebiegu dotychczasowej współpracy, dlatego też zdecydowaliśmy się przedłużyć kontrakt na rundę wiosenną. Mamy nadzieję, że dalsze wspólne działania przyniosą korzyści dla klubu, jak i również dla marki LV Bet. Życzymy Arce wielu sukcesów w nadchodzącej rundzie rozgrywkowej - powiedział Łukasz Kieza, Country Manager LV BET. 
 


Słowa kluczowe: arka | gdynia | lvbet | ekstraklasa | pilkanozna | sponsor | polska
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz
 
 
© 2010-2019 SPORTMARKETING.PL. All rights reserved.