Aktualności
 
PZPN na dłużej z kolejną firmą
 
11. stycznia 2018, 17:51
źródło: PZPN
 
Polski Związek Piłki Nożnej nie próżnuje i przedłużył do końca 2022 roku umowę sponsorką z kolejną firmą.

Tym razem z 99RENT. Wypożyczalnia samochodów na mocy podpisanego kontraktu będzie „Oficjalnym Partnerem Reprezentacji Polski i Reprezentacji Polski do lat 21”.

– Przedłużenie tej umowy jest potwierdzeniem naszej dotychczasowej, wzorowej współpracy i dowodzi, że sponsoring reprezentacji Polski jest atrakcyjnym produktem na rynku marketingu sportowego. Cieszymy się, że możemy budować długofalowe partnerstwa z firmami, które chcą wzmacniać rozpoznawalność swojej marki w oparciu o drużynę narodową – powiedział Maciej Sawicki, sekretarz generalny PZPN.

– Kontynuacja umowy sponsorskiej z Polskim Związkiem Piłki Nożnej jest dla 99RENT wielkim sukcesem i wyróżnieniem. Potwierdza, że obie strony są zadowolone z dotychczasowej, kilkuletniej współpracy, co dla 99RENT jest istotne, ponieważ zawsze dokładamy największych starań, by nasi partnerzy i klienci byli usatysfakcjonowani poziomem świadczonych przez nas usług. Przedłużenie umowy jest kolejnym ważnym etapem w rozwoju firmy, która w tym roku obchodzi 10-lecie swojej działalności. Cieszymy się, że mamy możliwość wspierania reprezentacji Polski w piłce nożnej, nie tylko podczas zbliżających się mistrzostw świata, ale przez kolejnych 5 lat. Patrząc na wspaniałe sukcesy naszej Reprezentacji jesteśmy dumni z tego, że możemy wspierać polską piłkę i przekonani, iż nasi piłkarze na tegorocznym mundialu w Rosji, w rozgrywkach Ligi Narodów, jak i w kolejnych latach, dostarczą nam – kibicom – wielu pozytywnych i niezapomnianych emocji – dodał Tomasz Kapelko, wiceprezes 99RENT.

W ramach współpracy sponsoringowej firma 99RENT ma prawo posługiwać się tytułem „Oficjalnego Partnera Piłkarskiej Reprezentacji Polski i Reprezentacji Polski U-21”, jak również nowego świadczenia, którym jest wykorzystanie we własnej działalności marketingowej grupowego wizerunku piłkarzy. Firma uzyskała także prawo do obecności reklamowej na ściankach sponsorskich i bandach podczas wszystkich meczów reprezentacji A i U-21 rozgrywanych w Polsce.

Współpraca między stronami rozpoczęła się w sierpniu 2014 roku. 
 


Słowa kluczowe: 99rent | pzpn | pilkanozna | sponsor | partner | reprezentacja | polska
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz
 
 
© 2010-2019 SPORTMARKETING.PL. All rights reserved.