Aktualności
 
MH Automatyka z dwiem umowami
 
1. października 2017, 16:05
źródło: PKH2014
 
Do listy partnerów Pomorskiego Klubu Hokejowego 2014 występującego pod nazwą MH Automatyka Gdańsk dołączyli kolejni partnerzy.
Klub startujący w Polskiej Hokej Lidze będzie wspierany w sezonie 2017/18 przez Kantor Diament.

– Miło powitać nam nowego partnera w klubie. Przemek jest pasjonatem sportu, a jakiego syn trenuje hokej na lodzie w HUKS Niedźwiadkach Gdynia. Zarząd HUKS stara się stworzyć interesującą alternatywę dla dzieci, które nie są uczniami szkoły podstawowej nr 35. Będziemy wspierać tą oraz każdą inną inicjatywę mającą na celu rozwój hokeja oraz szkolenie dzieci w województwie pomorskim. Witamy na pokładzie, jesteśmy przekonani, ze to początek długiej i owocnej współpracy! – powiedział Bartosz Purzyński, prezes zarządu PKH2014.

Co ciekawe, firma będzie także indywidualnym sponsorem jednego z zawodników - Krzysztofa Kantora. Oprócz tytułu „Sponsora Zawodnika” logotyp firmy znajdzie się na zdjęciu zawodnika w sekcji skład drużyny na stornie internetowej klubu oraz będzie również towarzyszył wszystkim grafikom meczowym, związanym z dokonaniami sponsorowanego gracza.

Drugą umowę zawarto z Honest, firmą z Gdańska z branży gospodarki odpadami. W tym przypadku kontrakt również parafowano na sezon 2017/18.  

 


Słowa kluczowe: pkh2014 | honest | kantordiament | phl | hokej | partner | polska
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz
 
 
© 2010-2020 SPORTMARKETING.PL. All rights reserved.