Aktualności
 
Dwunasta gala Slugfest zapowiedziana
 
15. września 2017, 10:59
źródło: MMAbiznes.pl
 
Organizacja mieszanych sztuk walki Slugfest, która działa aktywnie od kilku lat na terenie Wielkopolski, zapowiedziała swoje koleje wydarzenie.
Tym razem gale odbędzie się w Wągrowcu. Będzie to dwunaste wydarzenie marki, a dojdzie do niego 28 października.

Ponieważ będzie to pierwsza gala Slugfest w tej miejscowości, organizatorzy zapowiadają, że przygotują dla fanów MMA coś bardzo interesującego.

– Jak zwykle planujemy 10 pojedynków, w których zmierzą się zarówno lokalni zawodnicy, jak i ci, o których już nie raz słyszeliśmy na polskiej a nawet zagranicznych arenach sportowych – mówi jeden z trójki organizatorów – Łukasz Bosacki. – Chcemy tu wytoczyć nasze najcięższe działa, tak więc można spodziewać się kilku pojedynków w wyższych kategoriach wagowych a to zawsze elektryzuje publiczność.

– Lokalność gali nie będzie się ograniczać tylko do Wągrowca. Stąd w karcie walk znajdą się też sprawdzeni zawodnicy między innymi z Gniezna, Poznania, Piły, Murowanej Gośliny a nawet Łodzi – mówi Łukasz Bosacki.

Do klatki, po walce, którą kibice oglądali na stojąco, wraca walczący w kategorii +120 kg – Filip Stawowy. – Jego marcowy pojedynek z byłym strongmanem Arturem Walczakiem – poza halą – obejrzało ponad 300 tys. użytkowników serwisu YouTube – mówi drugi z organizatorów Krzysztof Skrzypek. – To jest najlepszy przykład tego, że nasze gale wymykają się definicji lokalnych wydarzeń i budzą zainteresowanie zarówno kibiców jak i mediów daleko poza miejscem, gdzie odbywają się gale.

Gala MMA Slugfest 12 odbędzie się pod honorowym patronatem Burmistrza Wągrowca – pana Krzysztofa Poszwy. – Takie wsparcie jest nieocenione zwłaszcza przy pierwszej gali w danym mieście – mówi Vahagn Petrosyan, który przy galach Slugfest odpowiada za współpracę z instytucjami i sponsorami. – Życzliwość i wsparcie ze strony urzędu miasta sprawiły, że nie wahaliśmy się ani chwili i decyzja o zorganizowaniu gali MMA w Wągrowcu zapadła jeszcze przed wakacjami.

Patronat medialny nad galą objął największy portal o sportach walki w Polsce – MMARocks.pl, a jej najlepsze walki będzie można zobaczyć w TVP 3 Poznań.

Gala Slugfest 12 będzie trzecim wydarzeniem marki zorganizowanym w tym roku. 

 


Słowa kluczowe: slugfest | mma | sportywalki | wagrowiec | polska | zarzadzanie
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz
 
 
© 2010-2020 SPORTMARKETING.PL. All rights reserved.