Aktualności
 
Gwardia z nowym prezesem
 
13. września 2017, 09:50
źródło: KPR Gwardia Opole
 
KPR Gwardia Opole, klub startujący w PGNiG Superlidze mężczyzn, ma nowego prezesa. Taką decyzję podjęła rada nadzorcza spółki.

Na czele zarządu stanie tym samym Marcin Sabat. Zmiana jest podyktowana rezygnacją Przemysława Zycha i Anny Wesołowskiej ze stanowisk, odpowiednio, prezesa i wiceprezesa.

- Bardzo dziękujemy obojgu za wielkie zaangażowanie i pracę, która pozwoliła "postawić" klub na nogi - powiedział Tomasz Wróbel, dyrektor sportowy klubu.

- Jednocześnie pragniemy poinformować, że obowiązki prezesa obejmuje w klubie Marcin Sabat, który ze sportem związany jest od 20 lat, a dotychczas pracował jako dziennikarz w Nowej Trybunie Opolskiej. To mój ostatni transfer w tym „okienku”, ale nie mniej ważny niż wcześniejsze - dodał Wróbel.

- Przed klubem kolejne wyzwania na każdym polu: finansowym, organizacyjnym, marketingowym i oczywiście sportowym - powiedział na specjalnej konferencji prasowej Marcin Sabat.

- Moją i całego klubu ambicją jest ściganie najlepszych w kraju i do nich równanie. Mamy młody, ambitny zespół, który osiągnął bardzo dobry wynik w poprzednim sezonie i tak ma być pod każdym względem. Czeka nas wiele pracy, ale nikt z nas się jej nie boi - zakończył nowy prezes. 
 


 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz
 
 
© 2010-2018 SPORTMARKETING.PL. All rights reserved.