Aktualności
 
LPFA promuje grę w Lechu [WIDEO]
 
12. września 2017, 10:58
źródło: Lech Poznań
 
Lech Poznań Football Academy stworzył materiał, który ma zachęcić najmłodszych do gry z kolejowym herbem.
LPFA to szkółka piłkarska dla dzieci od 4. do 12. roku życia, która jest obecna w ośmiu województwach oraz w Londynie.

W środowe południe na boisku przy Szkole Podstawowej nr 34 spotkały się trzy piłkarskie pokolenia Lecha Poznań. We wspólnym meczu udział wzięli byli zawodnicy Jarosław Araszkiewicz oraz Krzysztof Kotorowski, obecni gracze „Kolejorza”, a także młodzi adepci trenujący w LPFA. Wszystko to dlatego, by zachęcić młodych adeptów piłki do gry w niebiesko-białych barwach.

- Cieszę się, że w jednym miejscu udało się zebrać w zasadzie trzy pokolenia Kolejorza, które mają Lecha głęboko w sercu. Chcemy pokazać, że uczestnictwo w Lech Poznań Football Academy to nie tylko same treningi, ale również wspólne przeżywanie emocji. Jesteśmy wszakże, niezależnie od tego ile się ma lat - jedną drużyną - powiedział dyrektor LFPA, Dominik Czapczyk.

Podobną opinię ma również kierownik ds. komunikacji LPFA. - Przy okazji kręcenia spotu piłkarze „Kolejorza” oraz jego legendy - takie jak Jarosław Araszkiewicz czy Krzysztof Kotorowski mocno dyskutowali na temat piłki z naszymi młodymi zawodnikami. To jest bardzo budujące i pokazuje jak wyjątkowym klubem jest Lech Poznań. Po prostu warto z nami grać, być częścią tej historii oraz budować przyszłość w niebiesko-białych barwach - skomentował Karol Szumlicz.
 


 


 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz
 
 
© 2010-2018 SPORTMARKETING.PL. All rights reserved.