Aktualności
 
Nowy ekspert Eurosportu
 
11. sierpnia 2017, 18:03
źródło: Media2
 
Powiększył się zespół ekspertów piłkarskich, którzy zajmują się i relacjonują mecze Lotto Ekstraklasy w Eurosporcie.

Od połowy sierpnia do zespołu dołączył Radosław Majdan, były reprezentant Polski w piłce nożnej.

- Zespół Eurosportu tworzą prawdziwi pasjonaci. To dzięki nim polscy kibice mogą poczuć atmosferę stadionów, nie wychodząc z domu. Nie mam wątpliwości, że Radek doskonale sprawdzi się w nowej roli, a nasi widzowie docenią jego ekspertyzę oraz pasję, z jaką potrafi opowiadać o piłce nożnej - powiedział Adam Widomski, Channel Director Eurosportu w Polsce.

Były zawodnik m.in. Wisły Kraków i Pogoni Szczecin będzie ekspertem w studio Eurosportu na boisku. Będzie także pojawiać się w studio przedwyjazdowym transmitowanym na żywo na fan page'u Eurosportu na Facebooku, a także skomentuje wybrane mecze.

- Wyjście na boisko, pierwszy gwizdek i olbrzymia adrenalina podczas gry. To uzależnia. Całe moje życie związane jest z piłką nożną i nie wyobrażam sobie, żeby było inaczej. Z mikrofonem Eurosportu wracam do tamtych chwil, odczuwam tę samą pasję, ale już z nieco innej perspektywy. Jestem świadkiem akcji, które przejdą do historii, meczów, które wszyscy kibice będą wspominali przez lata. Niewypowiedziana radość, czasami wielka rozpacz - to właśnie emocje decydują o pięknie piłki nożnej i sportu w ogóle. Cieszę się, że będę się mógł tym podzielić z widzami Eurosportu - dodał Radosław Majdan. 
 


Słowa kluczowe: majdan | eurosport | media | tv | ekstraklasa | pilkanozna | polska
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz
 
 
© 2010-2018 SPORTMARKETING.PL. All rights reserved.