Aktualności
 
ONE wsparte przez Rippledot Capital Advisers
 
10. sierpnia 2017, 16:58
źródło: MMAbiznes.pl
 
Organizacja ONE Championship niedawno ogłosiła współpracę z marką inwestycyjną Sequoia India, dzięki czemu kapitał firmowy ONE wzrósł do 100 mln dolarów.

ONE zdradziło również, że za całym przedsięwzięciem stała firma doradcza Rippledot Capital Advisers.

Atin Kukreja, dyrektor zarządzający Rippledot Capital Advisers, powiedział, że już na pierwszym spotkaniu był pod dużym wrażeniem Chatri Sityodtonga, szefa organizacji ONE: – Podczas naszego pierwszego spotkania z Chatrim byliśmy pod wrażeniem jego pasji do sztuk walki i jego entuzjazmu do stworzenie ogromnej, sportowo-medialnej firmy w tym regionie świata. Jest prawdziwym przywilejem wspieranie go i pomaganie mu w realizacji tego marzenia.

Sityodtong natomiast przyrównał Rippledot do największego inwestycyjnego banku na świecie: – Uważam, że Rippledot jest odpowiednikiem takiej marki jak Goldman Sachs, skierowanej do przedsiębiorców, którzy chcą działać globalnie. Oni wykonują wspaniałą pracę dla swoich klientów oferując nie tylko wsparcie, ale również strategiczne doradztwo skupiające się na podnoszeniu wartości firm.

Co ciekawe, Sequoia Capital, której azjatycki oddział Rippledot namówił do współpracy z ONE Championship wcześniej wspierała już takie marki jak: Apple, Google, Oracle, PayPal, Stripe, YouTube, Instagram, Yahoo! i WhatsApp. 
 


 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz
 
 
© 2010-2018 SPORTMARKETING.PL. All rights reserved.