Aktualności
 
Lotto dalej z Ekstraklasą
 
12. lipca 2017, 17:44
źródło: Ekstraklasa SA
 
Ekstraklasa SA podpisała list intencyjny z Totalizatorem Sportowym w sprawie kontynuowania partnerstwa tytularnego.

Podpisanie listu intencyjnego oznacza, że teraz obie strony zajmą się dopracowaniem szczegółów nowej umowy. W jej ramach bez zmian pozostanie logotyp rozgrywek Lotto Ekstraklasy.

Będzie on wciąż widoczny m.in. na: koszulkach piłkarzy, bandach reklamowych na stadionach oraz na ściankach do wywiadów.

Logo rozgrywek będzie także prezentowane w transmisjach telewizyjnych z meczów i w produkcjach telewizyjnych oraz on-line.

- Cieszymy się, że efekty, jakie daje promocja firm i marek poprzez rozgrywki ligowe zostały pozytywnie ocenione przez nowe władze Totalizatora Sportowego. Na wstępie rozmów o przedłużeniu współpracy, zbadaliśmy dokładnie aktualne potrzeby naszego partnera i wyciągnęliśmy odpowiednie wnioski. Dzięki temu nasza oferta spotkała się z pozytywnym przyjęciem. Efektem tego jest list intencyjny, jaki podpisujemy wspólnie z zarządem Totalizatora Sportowego. Jesteśmy bardzo zadowoleni z perspektywy przedłużenia tego partnerstwa na kolejny sezon i zrobimy wszystko, aby było ono korzystne zarówno dla partnera jak i dla 16 klubów występujących w naszych rozgrywkach – powiedział prezes zarządu Ekstraklasy SA, Dariusz Marzec.  
 


Słowa kluczowe: ekstraklasa | lotto | pilkanozna | sponsor | polska
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz
 
 
© 2010-2018 SPORTMARKETING.PL. All rights reserved.