Aktualności
 
Sandecja spółką i z prezesem
 
18. maja 2017, 15:27
źródło: MKS Sandecja
 
MKS Sandecja, która w przyszłym sezonie będzie występować w Lotto Ekstraklasie, decyzją rady miasta Nowego Sącza została spółką akcyjną.

To niezbędny krok, aby móc występować na najwyższym szczeblu. Kapitał zakładowy spółki będzie wynosił 1,1 miliona złotych. Dodajmy, że obecnie 100 procent akcji posiada miasto.

W klubie mają również nowego prezesa. Został nim Grzegorz Haslik. - Ma poradzić sobie z finansami, natomiast o sprawy sportowe zadbają osoby dobrze poruszające się w tym temacie - powiedział prezydent Nowego Sącza, Ryszard Nowak.

Haslik to absolwent Akademii Ekonomicznej w Krakowie, gdzie uzyskał tytuł magistra z dziedziny finansów i bankowości. W swojej karierze był m.in. dyrektorem finansowym w firmie Masspol, a także Polssaj Sukiennik i Wspólnicy. Piastował także funkcje członka oraz wiceprzewodniczącego rady nadzorczej. Obecnie jest prezesem Małopolskiego Funduszu Poręczeń Kredytowych w Nowym Sączu oraz wiceprzewodniczącym rady nadzorczej Sądeckiej Infrastruktury Miejskiej.

Dodajmy, że przewodniczącym rady nadzorczej został Paweł Baudra, wieloletni dyrektor MOSiR w Nowym Sączu. W organie zasiądą też Stanisław Bębenek - zastępca dyrektora Wydziału Komunikacji i Transportu Urzędu Miasta Nowego Sącza, a także Roman Porębski - audytor zewnętrzny Urzędu Miasta. 
 


 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz
 
 
© 2010-2018 SPORTMARKETING.PL. All rights reserved.