Śląsk Wrocław dołącza do inicjatywy Fundacji Sport Twoją Szansą. W najbliższym meczu z Zagłębiem Lubin, zawodnicy zagrają w strojach z logiem organizacji dobroczynnej.
czytaj więcej »
Aktualności

Eleven dalej angażuje się w żużel
20. kwietnia 2017, 13:42
źródło: Media2
Grupa Eleven Sports Network pozyskała na wyłączność w Polsce kolejne ciekawe prawa telewizyjne w zakresie żużla.

Stacja będzie pokazywać szwedzką Elitserien, której start zaplanowano na maj. Ostatnio prawami tymi dysponował Eurosport.
Warto pamiętać, że w szwedzkiej żużlowej lidze występuje wielu Polaków oraz zawodników znanych z polskich torów.
- Pakiet praw premium Eleven Sports wzbogacił się o kolejny mocny produkt - stwierdził Krzysztof Świergiel, dyrektor zarządzający Eleven Sports w Polsce.
- W naszym kraju żużel należy do najbardziej popularnych sportów, dlatego z wielką przyjemnością zapraszam licznych fanów tej dyscypliny na transmisje z pasjonujących zmagań w Elitserien. Zakup praw do tych zawodów doskonale wpisuje się w naszą strategię lokalizowania kanałów i dostosowywania oferty do potrzeb i upodobań odbiorców. Nasi widzowie w Polsce będą mogli emocjonować się żużlem na wysokim poziomie - dodał.
W części zasadniczej sezonu stacja pokaże po jednym z wtorkowych meczów w każdej kolejce.
Przypomnijmy, iż Eleven Sports prowadzi też transmisje z Speedway Great Britain Premiership oraz Nice 1 Ligi Żużlowej.
Przeczytaj również
zamknij okno
Czytaj w internecie: http://www.sportmarketing.pl/newsroom/30924,eleven-dalej-angazuje-sie-w-zuzel
© 2010 SportMarketing. All rights reserved.
Najnowsze wieści
- Zmiany w zarządzie Stoczni Szczecin
- Premier League z nową kampanią
- Wozniacki z nową umową
- Adidas stawia na Chilijczyka
- Stadion zasłużonego klubu zmieni nazwę
- Co dalej z Murapolem w Widzewie?
- Speedo świętuje urodziny
- Edmund z nowym samochodem
- Boniek promuje piwo
- International Champions Cup w TVP