Aktualności
 
Śląsk Wrocław też wspiera fundację
 
20. kwietnia 2017, 12:54
źródło: Śląsk Wrocław
 
Śląsk Wrocław dołącza do inicjatywy Fundacji Sport Twoją Szansą. W najbliższym meczu z Zagłębiem Lubin, zawodnicy zagrają w strojach z logiem organizacji dobroczynnej.

Fundacja powstała z inicjatywy firmy STS, polskiej firmy bukmacherskiej. W akcję charytatywną włączyli się również sportowcy, jak i działacze oraz dziennikarze sportowi. W tym samym dniu – 22 kwietnia – zawodnicy Lecha Poznań oraz Ruchu Chorzów również wystąpią w strojach z logiem Fundacji Sport Twoją Szansą.

Fundacja będzie przyjmować wnioski o wsparcie od 19 kwietnia br. przez kolejne miesiące. Następnie spośród nadesłanych zgłoszeń wybrane zostaną projekty, które będą kwalifikowały się do udzielenia wsparcia. Zadecydują o tym m.in. członkowie Rady Honorowej, a w specjalnym głosowaniu na stronie internetowej Fundacji to użytkownicy portalu STS.pl wybiorą przyszłych podopiecznych. W Radzie Honorowej Fundacji zasiadają obecnie sportowcy, działacze oraz dziennikarze sportowi: Monika Pyrek, Bartłomiej Bonk, Grzegorz Tkaczyk, Tomasz Smokowski, Piotr Koźmiński oraz Karol Klimczak i Michał Listkiewicz.

- Fundacja Sport Twoją Szansą pomogła już sportowcom w całym kraju. Teraz przyszedł czas, żeby zwiększyć skalę naszej działalności. W związku z tym zaprosiliśmy do naszej akcji znane kluby sportowej, które pomogą nam dotrzeć do szerszego gremium. Śląsk Wrocław to solidna marka w swoim regionie. Liczymy, że informacja o Fundacji dotrze do wielu sportowców z Dolnego Śląska – powiedział Mateusz Juroszek, szef STS.

- Czujemy się wyróżnieni zaproszeniem do wzięcia udziału w tym ogólnopolskim projekcie. Grając w koszulkach z logiem Fundacji Sport Twoją Szansą, będziemy mieć zaszczyt promować realizowane przez nią idee i wyrażamy tym samym głęboką nadzieję, że dzięki zaangażowaniu Śląska Wrocław uda się rozwinąć kolejne sportowe talenty Sport to zawsze dobry wybór – dodał Michał Bobowiec, prezes Śląska Wrocław.

Fundacja Sport Twoją Szansą funkcjonuje od 2014 roku, prowadząc działania na rzecz rozwoju polskiego sportu. Wspiera talenty, zapewniając im pomoc materialną oraz merytoryczną.  
 


 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz
 
 
© 2010-2018 SPORTMARKETING.PL. All rights reserved.