Aktualności
 
ONE Championship docenia filipiński rynek MMA
 
19. kwietnia 2017, 16:05
źródło: MMAbiznes.pl
 
Organizacja ONE Championship nie ukrywa że, że jednym z ważniejszych dla niej rynków w Azji są Filipiny.

Już 21 kwietnia fani z tego kraju po raz kolejny będą mogli zobaczyć galę singapurskiej marki MMA, a na ten rok zaplanowano tam jeszcze jedno wydarzenie. Podczas konferencji prasowej przed zbliżającą się galę Loren Mack, wiceprezes ONE ds. PR i komunikacji powiedział:

– MMA jest uwielbiane na Filipinach. Nie ma nawet możliwości zorganizowania tylu gal w roku, żeby zaspokoić oczekiwania fanów. Główne miasta poza Manilą od dłuższego czasu domagają się tego, abyśmy zorganizowali wydarzenia u nich. Wiemy o tym i trzymamy rękę na pulsie. Jesteśmy otwarci na kolejne gale, musi jedynie ustalić odpowiednie terminy. To już nawet nie jest kwestia tego czy robić galę, ale kiedy.

Mack dodał również, że jego zdaniem filipiński rynek MMA ma przed sobą wielką przyszłość.

– Myślę, że ten rynek będzie się bardzo szybko rozwijał. Będzie więcej gal, więcej klubów sportów walki, więcej materiałów w mediach. Będzie cały czas lepiej. Z naszej strony mogę zapewnić, że nie zawiedziemy oczekiwań fanów.

Do dziś singapurska marka zorganizowała na Filipinach już dziewięć wydarzeń. Większość z nich odbyła się w SM Mall of Asia Arena, obiekcie mogącym pomieścić nawet 20 tysięcy widzów. 
 


Słowa kluczowe: one | mma | sportywalki | zarzadzanie | azja
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz
 
 
© 2010-2018 SPORTMARKETING.PL. All rights reserved.