Aktualności
 
Rehasport pozostaje z ZPRP
 
16. kwietnia 2017, 12:53
źródło: ZPRP
 
Klinika Rehasport Clinic nadal będzie oficjalnym partnerem medycznym Związku Piłki Ręcznej w Polsce (ZPRP).

Nowy kontrakt ma obowiązywać do końca 2020 roku. - Cieszę się ogromnie, że współpraca Związku Piłki Ręcznej w Polsce i Rehasport Clinic będzie kontynuowana aż do 2020 roku. Na przestrzeni ostatnich lat w klinikach Rehasport operowanych było i przechodziło rehabilitację wielu reprezentantów i reprezentantek Polski w piłce ręcznej. Wszyscy zgodnie podkreślają pełen profesjonalizm i znakomitą opiekę jaką zostali otoczeni – powiedział Andrzej Kraśnicki, prezes ZPRP.

Współpraca między stronami rozpoczęła się w 2013 roku.

- Zaufaliśmy sobie prawie cztery lata temu i cieszę się, że ta współpraca satysfakcjonuje obie strony. Przedstawiliśmy wtedy naszą wizję wyczynowego sportu oraz nowoczesnych systemów treningowych, które oparte są na zdobyczach medycyny. Dla nas bowiem sformułowanie „partner medyczny” nie oznacza tylko stricte samego leczenia urazów, ale też całego systemu przygotowania zawodnika do rywalizacji. W tym kierunku będziemy nadal podążali i mamy nadzieję, że zwieńczeniem drugiego etapu naszej współpracy będzie medal olimpijski w Tokio – dodał dr Witold Dudziński, prezes Rehasport Clinic.

Specjaliści z kliniki będą dbali o pełną opiekę medyczną reprezentantów Polski z zakresu urazów narządu ruchu, a także ich diagnostyki i rehabilitacji. Dodatkowo współpraca będzie obejmowała porady dietetyczne i suplementacyjne, a także badania biomechaniczne i badania pułapów tlenowych. Cykliczne szkolenia dotyczące zagadnień medycznych będą przeprowadzane nie tylko dla zawodniczek i zawodników, ale i członków sztabów medycznych kadr narodowych. 
 


Słowa kluczowe: zprp | rehasport | pilkareczna | partner | polska
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz
 
 
© 2010-2018 SPORTMARKETING.PL. All rights reserved.