Aktualności
 
Bundesliga zmienia stację
 
16. lutego 2017, 16:33
źródło: Media2
 
Grupa Eleven Sports Network stopniowo zwiększa zasięg. Przez jakiś czas ciszej było również w zakresie praw medialnych. Teraz to się zmienia.

Od sezonu 2017/18 Bundesliga nie będzie w Polsce już dostępna na antenach Eurosportu. Wszystko za sprawą czteroletniego kontraktu z DFL Sports Enterprises.

Na jego mocy Eleven Sports zyskało prawa do transmitowania Bundesligi i 2.Bundesligi. Stacja posiada prawa na wyłączność do wszystkich meczów, z wyjątkiem sobotniego spotkania o godzinie 18:30 w każdej kolejce.

- Jesteśmy bardzo podekscytowani tym, że możemy dodać prawa do pokazywania Bundesligi i 2.Bundesligi na żywo do naszej powiększającej się oferty premium. Eleven Sports nie przestaje rewolucjonizować światowego rynku telewizyjnego oferując kibicom dostęp do rozgrywek z najwyższej półki, kiedy i gdzie chcą. Najnowszym zakupem potwierdzamy, że zamierzamy z niezmiennym zaangażowaniem dalej realizować naszą innowacyjną strategię dającą widzom łatwy dostęp do obszernych relacji z najlepszych rozgrywek, w których grają największe gwiazdy - powiedział Danny Menken, dyrektor zarządzający grupy Eleven Sports.

Wspomniano też o prawach do Superpucharu Niemiec.  
 


 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz
 
 
© 2010-2018 SPORTMARKETING.PL. All rights reserved.