Aktualności
 
Nawałka korzysta na Euro 2016
 
6. maja 2016, 12:47
źródło: PRoto
 
Adam Nawałka, selekcjoner piłkarskiej reprezentacji Polski, która zagra na UEFA Euro 2016, podpisał kolejny kontrakt indywidualny. Z kim tym razem?

Szkoleniowiec został ambasadorem marki napojów izotonicznych 4Move, która należy do grupy spożywczej FoodCare.

Kampania promocyjna ma wystartować na dniach. - Strategia dla 4Move zakłada, że napój będą polecać najlepsi trenerzy. Dlatego nawiązaliśmy współpracę z Adamem Nawałką i już od jakiegoś czasu wykorzystujemy wizerunek Jose Mourinho. Można spodziewać się kontraktów z kolejnymi trenerami — powiedział Wiesław Włodarski, założyciel grupy.

Przypomnijmy, iż interesy trenera reprezentuje Business Sport Solution. Jednym z efektów jest umowa wizerunkowa z siecią telekomunikacyjną Play.

Kampania reklamowa 4Move promowana jest hasłem „„The best trainers recommend”. Kooperacja z Nawałką ma potrwać do 2018 roku, do zakończenia FIFA World Cup w Rosji.

- Wybrałem 4Move, gdyż moim zdaniem jest to najlepsza marka produktów stworzonych z myślą o osobach związanych ze sportem profesjonalnie i konsumentach, którzy prowadzą aktywny tryb życia. Odpowiedni poziom płynów w organizmie jest ważnym elementem odżywiania nie tylko sportowców, ale również każdego z nas. Dlatego tak istotny jest właściwy dobór produktów – powiedział selekcjoner. 
 


 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz
 
 
© 2010-2020 SPORTMARKETING.PL. All rights reserved.