Aktualności
 
Marketing sportowy w liceum?
 
28. kwietnia 2015, 19:01
źródło: PGE Skra Bełchatów
 
Profilowanie klas w liceach ogólnokształcących to od dłuższego czasu normalność. Jednak, pod patronatem PGE Skry Bełchatów, powstaje ciekawy projekt.
II Liceum Ogólnokształcące im. Gabriela Narutowicza w Łodzi zachęca gimnazjalistów do udziału w naborze do klasy marketingu sportowego.

Jak czytamy w informacji prasowej klubu „oferta skierowana jest do uczniów zainteresowanych pracą we współczesnym świecie sportu. Ma stanowić przygotowanie do studiów na kierunkach menadżerskich oraz uczelniach oferujących kierunki marketingu i zarządzania sportem. Program tej klasy będzie wzbogacony o zajęcia związane z marketingiem sportowym, zarówno teoretyczne, jak i praktyczne. Uczniowie będą mogli wziąć udział w różnorodnych imprezach sportowych i działaniach organizacyjnych co pozwoli im poznać praktyczną stronę zawodu menadżera. „Dwójka” zapowiada, że na zajęciach pojawią się pracownicy odpowiedzialni za promocję klubu i organizację imprez z udziałem siatkarskiej potęgi z Bełchatowa oraz prezesi i specjaliści z całej Polski zajmujący się tą tematyką”.
 


 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz
 
 
© 2010-2019 SPORTMARKETING.PL. All rights reserved.