Aktualności
 
Nowy ambasador UA w Polsce
 
1. kwietnia 2015, 18:02
źródło: FestiwalBiegowy.pl
 
Under Armour pozyskuje ambasadorów także na rynku polskim. Ważnym rynkiem dla amerykańskiej firmy jest bieganie.
Dlatego nie dziwi nawiązanie współpracy z Andrzejem Lachowskim, który został pierwszym polskim maratończykiem w portfolio marki.

- Mieszkam w Krakowie, gdzie prowadzę treningi dla biegaczy. W Krakowie swoją siedzibę ma również dystrybutor marki Under Armour w Polsce. Jakiś czas temu jej pracownicy uczestniczyli w prowadzonych przeze mnie zajęciach do Kraków Business Run, tak się poznaliśmy. Pod koniec ubiegłego roku okazało się, że UA szuka ambasadorów wśród biegaczy, dostałem propozycję, nad którą długo się nie zastanawiałem – powiedział sportowiec w rozmowie z portalem FestiwalBiegowy.pl.

- Andrzej to prawdziwy profesjonalista, może być wzorem do naśladowania dla wielu biegaczy, codziennie łączy pasję biegania z obowiązkami rodzinnymi oraz pracą zawodową. W środowisku krakowskich biegaczy jest autorytetem dla wielu osób. Na jego treningi trafiłem przez przypadek 2 lata temu i można powiedzieć, że właśnie dzięki niemu również „zaraziłem” się bieganiem. Gdy zlecono mi znalezienie nowego ambasadora marki, od razu pomyślałem o Andrzeju. Po trzech miesiącach współpracy już wiem, że była to trafna decyzja – dodał Tomasz Kawa, Sports Marketing Manager Under Armour w Polsce.

 


 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz
 
 
© 2010-2020 SPORTMARKETING.PL. All rights reserved.