Komentarze do artykułu
Izo, piszę do Ciebie…
rowniez nie zgadzam sie z tekstem. mocno przesadzony jest. przychodzac do warty panstwo Pyzalscy nie znali realiow w polskiej pilce tak dobrze. bedac w klubie grubo ponad rok, zobaczyli jakie

absurdy rzadza polska pilka. zobaczcie, ze kazdy biznesmen drzymala, klicki jak zobaczy jaki polska pilka to syf chce sie wycofac i wcale sie temu nie dziwie.
 
 
lucas dodał(a), w sobotę 29. grudnia 2012 o godzinie 11:33
 
Pani Iza dostała zaproszenie do dwóch komisji PZPN. Panu Bońkowi bardzo zależy na tym, aby swoim doświadczeniem wsparła ona związek.
 
 
kibic. dodał(a), w poniedziałek 17. grudnia 2012 o godzinie 12:00
 
dobrze powiedziane.

Nie można teraz w koło szukać winnych - i krytykować trenerów i piłkarzy i wyzywac ich od najgorszych - bo ktoś ich zatrudnił i ktoś im kontakty na te ''nie normalne sumy'' zatwierdził więc teraz jedno wyklucza drugie.
 
 
lijek dodał(a), w sobotę 8. grudnia 2012 o godzinie 13:48
 
Widać, że autor ocenia panią prezes z daleka. Pewnie z Warszawy, Krakowa czy Łodzi. Przez pryzmat publikacji prasowych, a pewnie na meczu Warty nigdy nie był. Ocenia niestety bardzo niesprawiedliwie. Pani prezes włożyła nie tylko 20 milionów w ten klub, ale przede wszystkim dużo, dużo serca i ciężkiej pracy. Mimo licznych obowiązków w swojej firmie deweloperskiej codziennie poświęcała wiele godzin Warcie. Zrobiła coś z niczego. O klubie znów było głośno, bardzo głośno. Gdyby nie jej pomoc w stulecie klubu nikt by o Warcie nie pamiętał.
 
 
poznaniak dodał(a), w sobotę 8. grudnia 2012 o godzinie 01:26
 
Czy Pani IZA coś ugrała w wyborach do władz PZPN?
 
 
Greg dodał(a), w piątek 7. grudnia 2012 o godzinie 22:16
 
© 2010-2019 SPORTMARKETING.PL. All rights reserved.