Aktualności
 
Adamek z Kliczką jednak za darmo w telewizji?
 
7. września 2011, 13:54
autor: Michał Zagozdon
źródło: Przegląd Sportowy
 
Już w sobotę 10 września walka stulecia pomiędzy Adamkiem, a Kliczką. Nieoficjalnie mówi się, iż walka mimo wszystko będzie dostępna do obejrzenia za darmo!
- Pay-per-view to w Polsce nowość. Trudno powiedzieć, jakie mamy oczekiwania. Kathy Duva z Main Events liczy na wielką oglądalność, a ja... Cóż, wierzę, że to będzie sukces - tłumaczył Tom Loeffler z teamu Kliczki.

Przyznał, że taka forma sprzedawania praw do oglądania walki jest eksperymentem.

- Nie robimy tego w Niemczech, bo tam mamy inny kontrakt ze stacją RTL. Pay-per-view świetnie sprawdza się w USA, a teraz spróbujemy w Polsce. Sam jestem ciekaw, jak to wyjdzie. Oczywiście wiem, że jest zamieszanie z sygnałem RTL. Nie jestem pewny tego, że kibice będą mieć możliwość oglądania tej stacji. Część telewizji kablowych na pewno zakoduje sygnał. Szczegóły techniczne wciąż są ustalane - mówi Loeffler.

Dzisiaj jednak pojawiły się informacje, iż sygnał wcale nie musi zostać zakodowany. Jak nieoficjalnie dowiedział się „Przegląd Sportowy”, sobotnią galę będzie można prawdopodobnie zobaczyć za darmo na platformie „n”. Jej właściciel zdecydował, iż nie zakoduje sygnału niemieckiej stacji RTL, na której będzie przeprowadzana transmisja z walki.

RTL w sobotę będzie dostępny na kanale 109 platformy „n”.

 


Słowa kluczowe: tomasz | adamek | witalij | kliczko | transmisja | rtl
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz
 
 
© 2010-2020 SPORTMARKETING.PL. All rights reserved.