Aktualności
 
II Międzynarodowy Kongres "Rynek Sportu w XXI wieku"
 
12. kwietnia 2019, 16:48
 
W dniach 23–25 maja 2019 roku odbędzie się II Międzynarodowy Kongres „Rynek Sportu w XXI wieku”, którego jesteśmy patronem medialnym.

Organizatorem Kongresu jest Zakład Zarządzania w Sporcie Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku, a do współorganizacji dnia polonijnego została zaproszona The World Polonia Sport Federation z siedzibą w Wiedniu.

Zapraszamy naukowców, praktyków i polityków do szerokiego udziału w tym wyjątkowym przedsięwzięciu na skalę europejską. Zakład Zarządzania w Sporcie po raz drugi zamierza stworzyć z Państwa udziałem największą realną i analityczną platformę, opartą o wiedzę, na której zaprezentujemy unikalne badania, zaawansowane technologie i doświadczenia oparte o dobre praktyki.

W ubiegłym roku mieliśmy zaszczyt gościć 200 naukowców, specjalistów i ekspertów z Polski oraz Europy – mamy nadzieję, że w tym roku spotkamy się w jeszcze liczniejszym gronie.

Nasze zaproszenie otrzymali goście zajmujący się na co dzień profesjonalnym rynkiem sportu a w tym i marketingiem sportowym z Hiszpanii, Portugalii, Niemiec, Belgii, Czech, Austrii, Turcji, Słowenii, Ukrainy, Rosji, Szwecji, Finlandii i Danii. 

Program Kongresu wzbogacony został o panel na temat potencjału sportu polonijnego, w którym udział wezmą przedstawiciele sportowych organizacji polonijnych, Polskiego Komitetu Olimpijskiego i Sejmu Rzeczpospolitej Polskiej. Do udziału w panelach dyskusyjnych zaprosiliśmy także przedstawicieli profesjonalnych lig sportowych (Ekstraklasy SA, Polskiej Ligi Siatkówki, Polskiej Ligi Koszykówki).

Tegoroczny program obejmuje zagadnienia i debaty dotyczące zarządzania i ekonomii w sporcie, organizacji i bezpieczeństwa masowych imprez sportowych, prawa oraz trendów sponsoringu sportowego w Polsce, wyzwań wokół profesjonalizacji i komercjalizacji rynku sportowego oraz e-sportowego w Polsce i na świecie.

II Międzynarodowy Kongres Rynku Sportu został objęty patronatem: Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Ministra Sportu i Turystyki, Marszałka Województwa Pomorskiego, Wojewody Pomorskiego, Polskiego Komitetu Olimpijskiego, Polskiego Komitetu Paraolimpijskiego, Polskiego Związku Piłki Nożnej, Pomorskiego Związku Piłki Nożnej i The World Polonia Sport Federation.

Naszymi sponsorami są m.in., Budimex SA, Grupa Kapitałowa Lotos SA, Zarząd Morskiego Portu Gdańsk SA, Zarząd Morskiego Portu Gdynia SA, Ziaja Ltd, Enamor sp. z o.o.

Partnerami merytorycznymi II MKRS XXI w. jest najstarszy portugalski Uniwersytet w Porto, biznesowa uczelnia Marketing School for Business IPAM z Portugalii o zasięgu międzynarodowym prowadząca badania z zakresu marketingu sportowego; The Sports Business Institute z Barcelony, który oferuje praktyczne szkolenia biznesowe dla osób aspirujących do pracy i rozwijające swoją karierę sportową, ze szczególnym uwzględnieniem branży piłki nożnej. Międzynarodowe stowarzyszenie IAKS zrzeszające zarządców infrastruktury sportowej.

Naszym partnerem krajowym jest Stadion Energa Gdańsk i Be7 Agencja marketingu zintegrowanego. Patronami medialnymi Kongresu są: TVP3 Gdańsk, Radio Gdańsk i Magazyn Pomorski oraz SportMarketing.pl

Uczestników II Międzynarodowego Kongresu Rynku Sportu XXI wieku zapraszamy:
23 maja na pierwszy mecz Mistrzostw Świata U-20 w piłce nożnej na stadionie w Gdyni – liczymy na aktywne kibicowanie!
24 maja na uroczystą galę i wręczenie statuetek Tempus Optimum, które odbędzie się na stadionie Energa w Gdańsku.
W ramach kongresu zapraszamy również do zwiedzania Europejskiego Centrum Solidarności i Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku.

Nasz program » KLIK
Terminarz i opłaty » KLIK
Artykuły i publikacje naukowe » KLIK
Rejestracja, zgłoszenia i faktury » KLIK

Informacje i kontakt:
O kongresie
Facebook
e-mail
 


Słowa kluczowe: mkrs | kongres
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz
 
 
© 2010-2020 SPORTMARKETING.PL. All rights reserved.