Aktualności
 
Superliga z nowym wiceprezesem
 
3. stycznia 2019, 11:43
źródło: informacja prasowa
 
Z dniem 1 stycznia 2019 roku rada nadzorcza spółki zarządzającej rozgrywkami PGNiG Superligi mężczyzn powołała nowego wiceprezesa.

Został nim Piotr Należyty. Tym samym poszerzono skład zarządu do dwóch członków. Nowy wiceprezes będzie odpowiadał m.in. za zarządzanie pionami marketingu i komunikacji.

Należyty jest absolwentem zarządzania i podyplomowych studiów marketingu sportu Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz marketingu na Uczelni Łazarskiego. Przez ostatnie półtora roku pełnił funkcję dyrektora ds. marketingu oraz PR w Runmageddonie.

W latach 2012-2016 kierował pracami zarządu występującego w Pluslidze siatkarskiego klubu Trefl Gdańsk, gdzie był odpowiedzialny za kompleksową przebudowę organizacji i wytyczenie nowej strategii rozwoju spółki. W swojej karierze zawodowej związany był także z klubami piłkarskiej Ekstraklasy – Wisłą Kraków i Piastem Gliwice, gdzie obejmował kierownicze stanowiska w działach marketingu. 
 
- PGNiG Superliga stale się rozwija. Na razie jesteśmy piątą ligą w Europie, ale nasze ambicje sięgają dużo dalej. Przed nami wiele poważnych projektów. Chcemy dostarczyć naszym kibicom produkt jak najwyższej jakości. Dlatego zbieramy zespół oparty na doświadczonych fachowcach z szerokimi kompetencjami. Bardzo liczę na kompetencje nowego członka zarządu między innymi w zakresie w zakresie dalszego rozwijania naszej strategii marketingowej i komunikacyjnej– powiedział Marek Janicki, prezes zarządu Superligi sp. z o.o.

- Pika ręczna to dyscyplina o bogatych tradycjach, znajdująca się w absolutnej czołówce pod względem zainteresowania wśród drużynowych dyscyplin sportowych w Polsce. W ciągu ostatnich 11 miesięcy została wykonana ogromna praca ze strony zespołu Superligi sp. z o.o. we współpracy z Polskim Górnictwem Naftowym i Gazownictwem w zakresie profesjonalizacji rozgrywek i przygotowania nowej strategii rozwoju. Jestem zaszczycony móc dołączyć do tego projektu, który ma przed sobą ambitne cele i ogromne perspektywy dalszego rozwoju – komentuje Piotr Należyty, nowy wiceprezes. 
 


Słowa kluczowe: superliga | pilkareczna | zarzadzanie | nalezyty | polska
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz
 
 
© 2010-2019 SPORTMARKETING.PL. All rights reserved.